Nasze książki kupić można wysyłając do nas maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Podamy konto, na które poprosimy o przelew i wyślemy książki ZANIM dotrą pieniądze nie doliczając za przesyłkę. Osoby, które kiedykolwiek uczestniczyły w jakichkolwiek naszych warsztatach, mają na wszystkie tytuły między 8 a 15% zniżki (zaokrąglamy: np. zamiast 34 zł, u nas jest 30 zł, zamiast 22 u nas jest 20 zł). Podajcie proszę zamawiając, czy uczestniczyliście w warsztatach i jakich.

Uczciwie informujemy, że jakkolwiek to dziwne – nasze książki czasem taniej niż u nas można dostać w innych miejscach.

Zobaczcie:

:: Księgarnia psychologiczna Eneteia  
:: 
Księgarnia Natuli portalu Dzieci są ważne 
:: Szkoła Mocy Basi Bielanik
:: NVC Lab

:: 
Nie wysyłają, ale mają nasze książki na warsztatach lub spotkaniach grup ćwiczeniowych m.in. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Marta Marks, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze szkoły Filomata, Agnieszka Stein (niektóre tytuły).

:: Jeśli chodzi o księgarnię stacjonarną, to wiele naszych książek kupić można w (pięknej!) księgarni z Bajki na os.Przyjaźni w Poznaniu.


W marcu 2018r. zdecydowałyśmy drukować książki na papierze ekologicznym. Choć niższa cena standardowego papieru kusi, to wybieramy ten, by wyrazić naszą dbałość o środowisko. Przy okazji dowiedziałyśmy się, że papier ekologiczny, dzięki swojej barwie dającej mniejszy kontrast z literami, jest bardziej przyjazny dla oka i ułatwia czytanie.

© Dialogue Unlimited 2018
Wdrożenie: Solmedia.pl